POLECAMY DOSTĘP DO KSIĄŻEK W WERSJI ELEKTRONICZNEJ ,

ZAKUPIONYCH PRZEZ BIBLIOTEKĘ GŁÓWNĄ


 

1) Dostęp do publikacji z sieci uczelnianej na stronie libra.ibuk.pl.

Domyślnie prezentowane są dostępne publikacje. Wystarczy kliknąć na wybraną publikację, aby zobaczyć informacje o książce wraz z podglądem treści. Aby skorzystać z zaawansowanych funkcji pracy z książką, należy kliknąć na "+ DODAJ DO PÓŁKI myIBUK" i utworzyć swoje osobiste konto myIBUK.

 

2) Dostęp do publikacji spoza sieci uczelnianej na stronie libra.ibuk.pl. Unikalny kod PIN do zdalnego logowania można otrzymać w bibliotece.

Rejestracja i logowanie dla posiadaczy kodów

UWAGA:

Aby móc korzystać z zaawansowanych funkcjonalności,

należy jednorazowo utworzyć swoje osobiste konto myIbuk.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Usługi Czytelni Czasopism:
w czytelni można przeglądać czasopisma specjalistyczne oraz prasę codzienną, usyskać dostęp do Internetu oraz do bibliotecznych baz komputerowych, skorzystać z kserokopiarki.

W
Czytelni Czasopism obowiązują użytkowników podobne zasady, jak w Czytelni Ogólnej, ale Czytelnicy maja wolny dostęp do półek.


Czytelnia Czasopism udostępnia na miejscu bieżące czasopisma polskie i zagraniczne, głównie z zakresu kultury fizycznej i sportu, pedagogiki i psychologii, turystyki i rekreacji, fizjoterapii oraz medycyny sportowej. Roczniki archiwalne zamawia się z magazynu na miejscu.


W Czytelni Czasopism jest internetowy dostęp do prenumerowanych czasopism online , licencjonowanych baz czasopism naukowych oraz Monitora Polskiego, Dziennika Ustaw i Dzienników Urzędowych.

Istnieje możliwość kopiowania na własny nośnik oraz odpłatnego kserowania.Pracownicy Czytelni Czasopism prowadzą szkolenia czytelników w zakresie serwisu czasopism onlineCZASOPISM NIE WYPOŻYCZA SIĘ DO DOMU.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------

GODZINY OTWARCIA

KONTAKT

Kierownik :    
mgr Piotr Krzyżanowski piotr.krzyzanowski@awf.gda.pl (58) 55 47 148
   
mgr Hanna Roszkowska hanna.roszkowska@awf.gda.pl (58) 55 47 195